Keine Ergebnisse
   Keine Ergebnisse
    Keine Ergebnisse
    Wydrukuj tę stronę Czekamy na Twoje zapytanie!
    Loading...

    Weitzer Parkett – jakość made in Austria

    Innowacyjny parkiet spod ręki mistrza, wykonany w Austrii

    We are from Austria – nasze drzewo genealogiczne ma mocne korzenie: Od ponad 180 lat nasza rodzina jest związana z elementem natury – drewnem. Nasza miejscowość, Weiz, leży pośrodku zielonej Styrii, najobfitszego w lasy kraju związkowego Austrii. Dzięki temu, że zasoby naszych lasów stale rosną, my możemy się wciąż rozwijać. Dr Nicola Weitzer i mgr Alexandra Decker-Weitzer należą już do siódmego pokolenia rodziny Weitzner na szczycie rodzinnej firmy. Z rozwagą przejmują dorobek życia rodziców i dziadków. W ten sposób rośnie zaufanie.

    „Made in Austria” to wyjątkowa cecha naszych produktów

    Wszystkie etapy procesu, począwszy od pociętych kawałków drewna aż po gotowy parkiet, przeprowadzane są przez nas w Austrii. Odpowiedzialność społeczna to nieodłączna część polityki naszej firmy. Dlatego dbamy o to, aby również w przyszłości zapewnić naszym pracownikom miejsce pracy w Austrii. Nasze przedsiębiorstwo daje stanowiska ponad 600 pracownikom. Proces w całości przebiega w Austrii – w siedzibie firmy znajdującej się w styryjskim mieście Weiz i od 2003 r. również w mieście Güssing, leżącym w kraju związkowym Burgenland. Firma Weitzer Parkett używa drewna niemal wyłącznie ze zrównoważonego, europejskiego leśnictwa i całkowicie rezygnuje z drewna tropikalnego.

    Dzięki naszemu doświadczeniu przejmujemy rolę lidera

    Od 1831 doskonalimy sztukę obróbki drewna. Dlatego dziś możemy zaoferować dopracowane pod względem trwałości produkty, które zachwycają swoją jakością na całym świecie. Kierujemy się przy tym łańcuchem wartości i od początku aż do końca dbamy o naszą odpowiedzialność ekologiczną.

    W naszym „Świecie parkietów” w Weiz możesz przekonać się o różnorodności naszej oferty dzięki 1500 m² drewnianych podłóg i doskonale pasującym stopniom. Nasi wykwalifikowani doradcy są do Twojej dyspozycji i przybliżą naszą ofertę inteligentnych rozwiązań dla parkietów i stopni.

    Nasza tajemnica

    • Wysokiej jakości surowce
    • Tradycyjne rzemiosło
    • Innowacje techniczne
    • Najwyższa precyzja
    • Wieloletnie doświadczenie
    • Nieustanne dążenie do perfekcji